O NAS

Pracownia Architektury Krajobrazu WOOD & GARDEN powstała z zamiłowania do drewna i natury. Nasz zespół jest połączeniem wrażliwości na piękno i techniczno-praktycznego spojrzenia na świat, co pozwala nam tworzyć dzieła wysoce estetyczne, solidne i funkcjonalne.

Oferujemy kompleksowe usługi projektowe, wykonawcze i pielęgnacyjne dla ogrodów i terenów zieleni. Do naszych specjalności należy projektowanie i urządzanie ogrodów oraz wykonywanie wszelkiego typu elementów małej architektury ogrodowej.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz maksymalne zadowolenie klienta. Profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu pozwala sprostać największym oczekiwaniom naszych klientów, a współpraca z szerokim gronem specjalistów zapewnia wysoki standard naszych usług.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z równą starannością. Kładziemy nacisk, aby zaprojektowane przez nas przestrzenie tworzyły harmonijną całość z otoczeniem i podkreślały niepowtarzalny charakter każdego miejsca. Zawsze szukamy najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań, tworząc ogrody dostosowane cenowo i funkcjonalnie do potrzeb klienta.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i z przyjemnością zadbamy o Państwa przestrzeń. 

Zapewniamy pomoc na każdym etapie prowadzonych prac. Zawsze chętnie doradzimy i pomożemy, nawet przy niewielkich próbach zmiany aranżacji Waszych ogrodów.

Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Zapraszamy do współpracy.